KONST / Litografier / Litografi 7884712
nr 788 4712
Axel Olson
(1899-1986), Sverige
Litografi, Axel Olson (1899-1986), figurer på strand, signerad, motivets mått: 21x64
Axel Olson, svensk bildkonstnär född 1899, död 1986.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 29 oktober 2012
kl 19:46:50
26/10 13:09:30